SZC logo

Győri SZC Bolyai János Általános Iskola

OM kód: 203037/026 | 9200 Mosonmagyaróvár, Szt. István kir. út 6.

Intézmény logo

Győri Szakképzési Centrum Bolyai János Általános Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2024. ápr. 15.


Admin

  • 2023/2024. tanév

AQUA Víz Világnapja 2024

Az AQUA pályázatokon szép eredményeket értek el tanítványaink a különböző kategóriákban. RAJZPÁLYÁZAT • FELSŐ TAGOZAT 1. helyezett: Báthori Linda Sára 5.A (Felkészítő: Székely Gábor) RAJZPÁLYÁZAT • ISKOLÁS CSOPORTOK 1. helyezett: 2. C osztály (Felkészítő: Vargáné Kovács Zsuzsanna) 2. helyezett: 3. B osztály (Felkészítő: Király Réka) VERS- ÉS PRÓZAÍRÓ PÁLYÁZAT • ALSÓ TAGOZAT 1. helyezett: Pető Fanni 2.A (Felkészítő: Staár Katalin) FOTÓPÁLYÁZAT • FELSŐ TAGOZAT 3. helyezett: Iván Dániel 7.A Gratulálunk tehetséges tanítványaik kimagasló eredményéhez és köszönjük a pedagógusok igényes felkészítő munkáját.

AQUA Víz Világnapja 2024

.

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


Színházban voltunk

Színházban voltunk

Grecsó Krisztián és a Pici Szív Tánczenekar „Belefér egy pici szívbe” című énekeltető, táncoltató, kacagtató gyerekelőadását tekintették meg alsó tagozatos diákjaink a Flesch Károly Kulturális Központban. A színvonalas produkció a színház varázsát és a táncház felszabadító „repülését” vitte el a gyermekekhez.

2024. máj. 15.


Admin

Capoeira bemutató a Bolyaiban

Capoeira bemutató a Bolyaiban

Iskolánk felső tagozatos diákjai örömmel vettek részt egy különleges sportnak, a capoeiranak a bemutatóján. Olyan mozgásművészeti formának lehettek a részesei a tanítványaink, ahol nincs igazi nyertese egy mérkőzésnek, a lényeg az önismereten, a csoporton, a filozófián van. A sportolók időnként rúgásokkal, fejelésekkel, lábsöprésekkel és földrevitelekkel, máskor megtévesztéssel, ravaszul elhelyezett csapdákkal igyekeznek bizonyítani rátermettségüket, tudásukat partnerükkel szemben.

2024. máj. 15.


Admin

Atlétika diákolimpia megyei forduló

Atlétika diákolimpia megyei forduló

Az atlétika diákolimpia megyei fordulóján kiváló eredményeket értek el a tanítványaink.

2024. máj. 13.


Admin


Partnereink

SZC logo

Győri SZC Bolyai János Általános Iskola


Győri Szakképzési Centrum Bolyai János Általános Iskola

9200 Mosonmagyaróvár, Szt. István kir. út 6.

Telefon: +36 96/206-541

E-mail: titkarsag@bolyaialtisk.hu

OM azonosító: 203037/026


2024Győri Szakképzési Centrum Bolyai János Általános Iskola