SZC logo

Győri SZC Bolyai János Általános Iskola

OM kód: 203037/026 | 9200 Mosonmagyaróvár, Szt. István kir. út 6.

Intézmény logo

Győri Szakképzési Centrum Bolyai János Általános Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2024. jan. 31.


Admin

  • 2023/2024. tanév

FIRST LEGO League Challenge

A Robotika tehetségműhely diákjai szép sikert értek el a FIRST LEGO League Challenge verseny Tatabányán megrendezett regionális fordulóján. A feladatok során kipróbálhatták magukat a kutatás, problémamegoldás, kódolás, mérnöki tervezés terén és felépített LEGO robotukkal végighaladtak a robotverseny küldetésein. A „Robot futam” kategóriában 4. helyezettek lettek. A csapat tagjai: Élő Renáta 5.C Somogyi Bence 6.A Rizmayer Dorián 6.A Sipos Máté 6.C Kilácskó Marcell 9.C Szikra Károly 9.C Preussberger Áron 9.C Kovács András 10.C Manczal Péter 11.B Szívből gratulálunk tehetséges tanítványaink kiemelkedő eredményéhez, köszönjük Vinnai Zsolt és Kullai Viktória mentorpedagógusok lelkes felkészítő munkáját.

FIRST LEGO League Challenge

GALÉRIA

FLL Tatabánya regionális forduló képei

fll1.jpeg
fll6.jpeg
fll7.jpeg

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


János vitéz

János vitéz

A Flesch Központban a Lajta Néptáncegyesület előadásában több osztályunk is megnézte a János vitézt. Petőfi Sándor művének táncos feldolgozása nagy tetszést aratott tanítványaink körében.

2024. febr. 26.


Admin

Korcsolyázni voltunk

Korcsolyázni voltunk

Iskolánk tanulói a téli időszakban rendszeresen használják a Mosonmagyaróvári Jégpálya adta sportolási lehetőségeket. A foglalkozásokon sokat fejlődött tanítványaink mozgáskoordinációs és egyensúlyozási képessége. Az együtt elvégzett játékos feladatok jó hatással vannak a közösség összetartására is. Köszönjük az osztályfőnökök lelkes szervező munkáját.

2024. febr. 26.


Admin

Kiállításon jártunk

Kiállításon jártunk

Iskolánk 7.A osztálynak tanulói a Flesch Központban jártak, ahol a Blue Art Budapest című kiállítást tekintették meg. Köszönjük az osztályfőnök lelkes szervező munkáját.

2024. febr. 23.


Admin


Partnereink

SZC logo

Győri SZC Bolyai János Általános Iskola


Győri Szakképzési Centrum Bolyai János Általános Iskola

9200 Mosonmagyaróvár, Szt. István kir. út 6.

Telefon: +36 96/206-541

E-mail: titkarsag@bolyaialtisk.hu

OM azonosító: 203037/026


2024Győri Szakképzési Centrum Bolyai János Általános Iskola