SZC logo

Győri SZC Bolyai János Általános Iskola

OM kód: 203037/026 | 9200 Mosonmagyaróvár, Szt. István kir. út 6.

Intézmény logo

Győri Szakképzési Centrum Bolyai János Általános Iskola

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • CLASSROOM
 • KRÉTA

Hírek

2023. nov. 7.


Admin

 • 2023/2024. tanév

Magyar Katalinra emlékezünk

Magyar Katalin iskolánk egykori tanítványa volt. Az 1956-os forradalom és szabadságharc idején segítségnyújtás közben halálos sérülés érte. Minden évben ünnepi műsorral méltó módon megemlékezünk róla. Hősiessége, önkéntes áldozatvállalása példaértékű valamennyiünk számára. Köszönjük az 5.C osztály színvonalas előadását, Lakner Gabriella tanárnő felkészítő munkáját, valamint Magyar Katalin családjának és az önkormányzatnak a műsor megvalósításában nyújtott támogatását.

Magyar Katalinra emlékezünk

.

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


Rajzpályázat

Rajzpályázat

A „Nekem az ősz” című iskolai rajzpályázatra sok igényes munkát küldtek el a tanulóink. Az értékes pályaművek közül az alábbi eredmények születtek: 1. Báthori Linda Sára 5.A 2. Nagy Nóra 6.C 3. Varga Lilla 5.C Különdíjas : Gráczol Emma 5.A Gratulálunk a helyezetteknek, köszönjük Székely Gábor tanár úr lelkes szervező munkáját.

2023. nov. 30.


Admin

Flash a Fleschben!

Flash a Fleschben!

140 felső tagozatos diákunk vett részt azon a bemutatón, amelyen a Theatrum Ad Flexum és az Ars Longa stúdió színészei, valamint a Lajta Néptáncegyüttes táncosai közreműködésével Petőfi életéből és műveiből láthattak a nézők "villanásokat". Köszönjük a lehetőséget és az élményt a szervezőknek és az előadóknak!

2023. nov. 30.


Admin

Adventi koncert

Adventi koncert

.

2023. nov. 23.


Admin


Partnereink

 • Győri SZC
 • Virágzó Város
 • Boldog Iskola
 • Akkreditált kiváló Tehetségpont
SZC logo

Győri SZC Bolyai János Általános Iskola


  • Intézmény logo
  • Győri Szakképzési Centrum Bolyai János Általános Iskola

   9200 Mosonmagyaróvár, Szt. István kir. út 6.

  • Telefon: +36 96/206-541

   E-mail: titkarsag@bolyaialtisk.hu

   OM azonosító: 203037/026


  2023Győri Szakképzési Centrum Bolyai János Általános Iskola