SZC logo

Győri SZC Bolyai János Általános Iskola

OM kód: 203037/026 | 9200 Mosonmagyaróvár, Szt. István kir. út 6.

Intézmény logo

Győri Szakképzési Centrum Bolyai János Általános Iskola

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • CLASSROOM
 • KRÉTA

Hírek

2023. jún. 28.


Nagyné Suba Tünde

 • 2022/2023. tanév

Mosonmagyaróvár Város Kiváló Tanulója

Csáki Veronika Zsófia 3.A osztályos példamutató magatartású és szorgalmú diákunk a Böngész környezetismereti verseny országos fordulóján 3. helyezést ért el. Ezt a szép teljesítményt az önkormányzat iskolánk javaslatára Mosonmagyaróvár Kiváló Tanulója díjjal ismerte el. Gratulálunk tehetséges tanítványunk szép elismeréséhez, köszönjük a felkészítők lelkes munkáját.

Mosonmagyaróvár Város Kiváló Tanulója

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


NETed(d) rajzpályázat

NETed(d) rajzpályázat

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság a Biztonságos Internet Nap alkalmából rajzpályázatot hirdetett NETed(d) címmel. Céljuk, hogy az Európai Unió felhívásához kapcsolódva felhívják a figyelmet az internet előnyeire és veszélyeire.

2022. febr. 9.


Admin

Maci nap

Maci nap

Maci-nap Február 2. jeles nap a medvék életében is. A téli álmot alvó macik ekkor kibújnak a barlangjukból és az időjárás alapján eldöntik, hogy tovább tart-e még a tél. Alsó tagozatos diákjaink ezen a napon sok érdekességet tanultak meg a medvékről, az osztályaikat saját plüssállataikkal díszítették, mackó jelmezbe öltözhettek és mókás „Brumikat” barkácsoltak, ezzel is siettetve a tavasz eljövetelét.

2022. febr. 3.


Admin

A Futurában jártunk

A Futurában jártunk

A 4. C osztály bérletes foglalkozáson vett részt a Futurában. Az élményekben gazdag délutánt a levegő szintjén töltötték. Ezzel kapcsolatos kísérletek, bemutatók tették izgalmassá a programot, melynek végén jutott idő a levegő szintjén lévő játékok kipróbálására is.

2022. jan. 14.


Admin


Partnereink

 • Győri SZC
 • Virágzó Város
 • Boldog Iskola
 • Akkreditált kiváló Tehetségpont
SZC logo

Győri SZC Bolyai János Általános Iskola


  • Intézmény logo
  • Győri Szakképzési Centrum Bolyai János Általános Iskola

   9200 Mosonmagyaróvár, Szt. István kir. út 6.

  • Telefon: +36 96/206-541

   E-mail: titkarsag@bolyaialtisk.hu

   OM azonosító: 203037/026


  2023Győri Szakképzési Centrum Bolyai János Általános Iskola