SZC logo

Győri SZC Bolyai János Általános Iskola

OM kód: 203037/026 | 9200 Mosonmagyaróvár, Szt. István kir. út 6.

Intézmény logo

Győri Szakképzési Centrum Bolyai János Általános Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2024. júl. 15.


Admin

  • 2023/2024. tanév

Tartalomgyártó nyári szakkör

Fedezd fel a kreatív tartalomkészítés világát! Szeretnél lenyűgöző videókat, izgalmas blogokat, vagy figyelemfelkeltő közösségi média posztokat készíteni? Csatlakozz tartalomkészítő szakkörünkhöz, és válj a digitális világ mestereivé! Korhatár: 5-8. évfolyam Szakkör díja: 35000Ft/fő (étkezést nem tartalmaz) Időpontja: 2024.07.08-12. 8-14 óráig (30 foglalkozás) Helye: Kis Bolyai Jelentkezés: generationscriptbt@gmail.com facebook.com/generationscript instagram.com/generationscript

Tartalomgyártó nyári szakkör

.

GALÉRIA

Tartalomgyártó nyári szakkör plakát

tartalomgyarto.jpg

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


Robot-programozás nyári szakkör

Robot-programozás nyári szakkör

Készíts izgalmas, látványos projekteket! Fedezd fel az okos eszközök, a robotika és a python programozás rejtélyeit! Légy Te a jövő robot tervezője! Tanulj mérnököktől! Korhatár: 5-8. évfolyam Szakkör díja: 35000Ft/fő (étkezést nem tartalmaz) Időpontja: 2024.07.08-12. 8-14 óráig (30 foglalkozás) Helye: Kis Bolyai Jelentkezés: generationscriptbt@gmail.com facebook.com/generationscript instagram.com/generationscript

2024. júl. 8.


Admin

Tanévzáró ünnepély

Tanévzáró ünnepély

Június utolsó hetében tartottuk a tanévzáró ünnepélyünket. Büszkék vagyunk arra, hogy 580 tanítványunk sikeresen teljesítette a tanév végi követelményeket és mindenki számára elkezdődhetett a jól megérdemelt vakáció. Köszönjük a 4. évfolyam diákjainak színvonalas műsorát, Bárkányiné Hornig Olívia, Hajba Zsuzsanna, valamint Kis Napsugár Vivien osztályfőnökök felkészítő munkáját.

2024. jún. 28.


Admin

Diáknap

Diáknap

Diáknapot szerveztünk a felső tagozatos diákjaink számára. Rengeteg program közül választhattak a tanulóink: volt tűzoltó-, judo-, kutyaiskolai bemutató, íjászat, robotika, karaoke, bütykörésző, activity parti, graffiti, cicomázó, újraélesztési tanfolyam. Köszönjük a pedagógusok lelkes szervező munkáját és a szülői közösség megvalósításban nyújtott segítségét.

2024. jún. 20.


Admin


Partnereink

SZC logo

Győri SZC Bolyai János Általános Iskola


Győri Szakképzési Centrum Bolyai János Általános Iskola

9200 Mosonmagyaróvár, Szt. István kir. út 6.

Telefon: +36 96/206-541

E-mail: titkarsag@bolyaialtisk.hu

OM azonosító: 203037/026


2024Győri Szakképzési Centrum Bolyai János Általános Iskola